Фротирка

Lana

139.00 ден455.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 410 г/м2
Димензии: 40×70 – 50×90 –  70×130

Достапни бои

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

40×70, 50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Lana”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...