Фротирка

Промотивни производи и сетови

Leona paket edinecni

2,109.00 ден

Clear

Сетот вклучува 2 производи:

Две прекривки Leona единечни со димензии од 200 x 150.

Достапни бои: Голден Род, Петролеj-код:19-4033

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

Детали

Боја

Голден Род, Голден Род, Голден Род, Петролеj-код:19-4033, Петролеj-код:19-4033,Петролеj-код:19-4033

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Leona paket edinecni”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Совршени празници со идеални подароци

X