Фротирка

Промотивни производи и сетови

Leona paket mix

2,459.00 ден

Clear

Сетот вклучува 2 производи:

Две прекривки Leona една единечни(200 x 150) и една дупла (200 x 220)

Достапни бои: Голден Род, Петролеj-код:19-4033

Сите производи се изработени од 100% памучен фротир!

 

Детали

Големина

Дупла Голден Род, Единечна Голден Род, Дупла Голден Род, Единечна Петролеj-код:19-4033, Дупла Петролеj-код:19-4033, Единечна Голден Род, Дупла Петролеj-код:19-4033, Единечна Петролеj-код:19-4033

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Leona paket mix”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *