Фротирка

Linda

2,794.00 ден

Исчисти
СКУ N/A Категорија

Бањарката ЛИНДА е квалитетна унисекс бањарка изработена од мек, 100% памучен фротир.

Детали

големина

L, M, S, XL, XXL

боја

Бела, Голден Род, Кафеава, Розе, Сива, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Linda”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...