Фротирка

Maxi

723.00 ден

СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 300 г/м2
Димензии: 70 х 170

Достапни бои

Тиркизна
Зелена

 

Детали

боја

Зелена, тиркизна

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Maxi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *