Фротирка

Maya

719.00 ден

Исчисти

Карактеристики

Тип: бебешка бањарка со вез
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 100x100cm

Детали

боја

Бела, Жолта, Розе, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Maya”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...