Фротирка

Meri

1,943.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: бањарка
Тежина: 440 г/м2

Достапни бои

Црвена

Детали

Големина

L, M, S, XL, XXL

Боја

Црвена

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Meri”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Совршени празници со идеални подароци

X