Фротирка

Misty

351.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип: Плажна крпа
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 65 x 140

Детали

боја

Магента, Сафир

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Misty”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *