Фротирка

Natur

324.00 ден631.00 ден

Исчисти

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50х100cm и 70х140cm

 

Достапни бои

Бела

 

Детали

Димензии Не е достапно
големина

Голема, Мала

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Natur”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...