Фротирка

Ontario

139.00 ден459.00 ден

Clear
СКУ N/A Категорија

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 40×70 и 70×130

Достапни бои

Сива

Бела

Сина

Жолта

Зелена

 

 

Детали

Тежина N/A
Димензии N/A
големина

40×70, 70×130

боја

Бела-код 400, Жолта-код:14-0951, Зелена-код:327/Ц, Сива-код:1007, Сина-код:14-4318

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Ontario”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...