Фротирка

Orso

196.00 ден

 

Clear

Опис

Многу интересна, несекојдневна и квалитетна крпа, изработена од 100% памук. Атрактивна посебно кај децата.

Карактеристики

Тип: крпа
Димензии: 90 х 50

 

Достапни бои

Плава

Розе

Детали

Димензии90 × 50 × 1 cm
Боја

Плава-код:14-4121, Розе-код:14-2710

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Orso”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *