Фротирка

Our way

555.00 ден

Нема на залиха

Категорија

Карактеристики

Тип:Плажна крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 65 x 150

Детали

Тежина 0.44 kg
Димензии 65 × 150 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Our way”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *