Фротирка

Пешкири

Sale!

Пакет Evelin x 4

609.00 ден

Пешкир направен од нежен памук и меки бои.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 470 г/м2
Димензии: 45×70

Достапни бои

Резеда

Кајсија

Сива

Сина

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет Evelin x 4”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...