Фротирка

Пешкири

Попуст Купи!

Пакет Natur (два 50х100 и два 70х140) + 2х стапалки за бања (50х70)

2,136.00 ден

Во забелешка напишете ни во која боја да бидат стапалките (бела, плава, лила, крем, кафеава, кајсија, зелена, жолта). Во спротивно испраќаме во бела боја.

Тежина на Натур: 450 г/м2
Тежина на стапалките за бања: 550 г/м2

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет Natur (два 50х100 и два 70х140) + 2х стапалки за бања (50х70)”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *