Фротирка

Пешкири

Попуст
15%
Купи!

Пакет од 3 пешкири Lisbon, 50×90

915.00 ден

Пакетот се испраќа во боите како од сликата.

Висококвалитетен 100% памучен пешкир, достапен во три бои.

Тежина: 440 г/м2

Детали

Боја:

сива 1007, зелена 17-5117, тиркизна 19-4033

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет од 3 пешкири Lisbon, 50×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *