Фротирка

Пешкири

Попуст
15%
Купи!

Пакет од 4 пешкири Hera, 50×90

1,329.00 ден

Пакетот се испраќа во боите како од сликата.

Тип: крпа
Тежина: 480 г/м2
Димензии: 50×90

Детали

Димензии

50х90

Боја

бела 400, жолта 404, тиркиз 421, циклама 423

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет од 4 пешкири Hera, 50×90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...