Фротирка

Пешкири

Попуст Купи!

Пакет од 4 пешкири Smaragd (два 50х90 и два 70х130) + две бели стапалки

2,443.00 ден

Пешкирите се испраќаат во бојата како од сликата.

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет од 4 пешкири Smaragd (два 50х90 и два 70х130) + две бели стапалки”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *