Фротирка

Пешкири

Пакет од 6 пешкири Albert, 50х90

2,052.00 ден

Во забелешка напишете во кои бои да биде комплетот, во спротивно ги испраќаме во боите како од сликата.

Тип: крпа

Тежина: 450 g/m2

Бои: темно зелена, жолта, светло зелена, бела, лила и тиркизна

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет од 6 пешкири Albert, 50х90”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *