Фротирка

Прекривки

Попуст Купи!

Пакет од две прекривки Leona, 150×200

3,192.00 ден

Во забелешка на самата нарачка, напишете ни во кои бои да биде пакетот (зелена, плава, голден род, лила, крем или петролеј), во спротивно испраќаме по наш избор.

Карактеристики

Тип: прекривки
Тежина: 380 г/м2
Димензии: 150 x 200 и 200 x 200

Достапни бои

Голден Род
Петролеј 19-4033
Жолта 14-0955
Зелена 16-5121
Крем 175
Лила 17-3808
Плава 411

Детали

големина

Дупла, Единечна

боја

Голден Род, Зелена 16-5121, Крем-175, Лила 17-3808, Петролеj-код:19-4033, Плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пакет од две прекривки Leona, 150×200”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...