Вашата кошничка е празна во моментот.

Пакет од три пешкири Montana

Сподели:

Original price was: 1.205,00 ден.Current price is: 1.089,00 ден.

ФЛАЕРСКИ ПРОИЗВОД
Пакетот се состои од 3 пешкири во боја по избор со димензии: 30х50, 50х90 и 70х130 cm
Доколку не наведете во забелешка во кои бои да биде комплетот, ги испраќаме во бои по наш избор.

Пакет од три пешкири Montana

Original price was: 1.205,00 ден.Current price is: 1.089,00 ден.

Hotline Order:

(+101) 5620 - 8155

Email ID:

xstore@support.com

Оценки

Сеуште нема оценки.

Биди првиот што ќе оцени “Пакет од три пешкири Montana”

Your email address will not be published. Required fields are marked

five × 5 =

Бесплатна достава за сите нарачки над 2000 МКД

Рекламација во рок од 7 денови.

24/7 корисничка поддршка.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.