Фротирка

Wellness | Spa | Hotel | Sport

Пакет пешкири х 10 FroFit SportLine

(1 коментар/и)

3,360.00 ден

Димензии:  40×80

Тежина: 450гр/м2

Достапни бои:

Виолетова

Жолта

Зелена

Портокалова

Розе

Сина

Тегет

Црвена црна

*Изберете бои и какви натписи од понудените да има во вашиот Frofit SportLine пакет 10!
Својот извор запишете го во забелешка при нарачка на нашата веб страна.

Детали

1 review for Пакет пешкири х 10 FroFit SportLine

  1. Lidija

    10

Додај оценка

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...