Фротирка

Промотивни производи и сетови

Paket Stapalka za banja – 5 WHITE

1,780.00 ден

Опис

Пакет од 5 бели стапалки за бања изработени од 100% памук.

Карактеристики

Тежина: 550 г/м2
Димензии: 50 х 70

 

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Paket Stapalka za banja – 5 WHITE”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...