Фротирка

Peru Blue

268.00 ден

Категорија Tag

Крпа за раце, со димензии 45х70, достапна во три нежни бои: бела, зелена и плава и тежина 470 г/м2. Уникатниот дизајн на перце, веруваме дека ќе ве освои!

Тип: крпа
Димензии: 45х70 cm
Тежина: 470 г/м2

Детали

Димензии

45×70

боја

Бела, Зелена, Сина

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Peru Blue”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...