Фротирка

Пешкири

Пешкир Alaska

233.00 ден

СКУ N/A Категорија Tags , ,

Висококвалитетен пешкир од памучен фротир со апсорбирачки својства достапен во четири бои

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 460 г/м2
Димензии: 40 x 70

 

Достапни бои

Зелена

Крем

Сива

Темно сина

Детали

Димензии 40 × 70 cm
боја

Зелена 17-4818, Крем 13-1008, Сива 16-3801, Темно сина 19-3950

големина

40×70

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Alaska”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...