Фротирка

Пешкири

Пешкир Albert

342.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа

Тежина: 450 g/m2

Бои: темно зелена, жолта, светло зелена, бела, лила и тиркизна

Детали

големина

50×90

боја

бела 400, жолта 402, лила 16-3310, светло зелена 16-0518, темно зелена 190, тиркиз 16-4421

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Albert”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *