Фротирка

Пешкири

Пешкир Alena

198.00 ден

Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина:420 г/м2
Димензии: 40х70

 

 

 

Детали

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Alena”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...