Фротирка

Детски производи

Пешкир Bear

870.00 ден

Категорија

Опис

Најдоброто секогаш е за нашите деца. Оваа комбинација на крпа и бањарка е се почесто користен производ.

Карактеристики

Тип: крпа/бањарка
Тежина:
Димензии:

 

Детали

Димензии 90 × 90 cm

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Bear”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...