Фротирка

Пешкири

Купи!

Пешкир Belize

299.00 ден

Тип: крпа

Тежина: 450 g/m2

Бои: сива, темно сина, плава, крем, бела

Детали

големина

50×90

боја

бела 400, крем 12-1403, плава 13-4409, сива 415/М, темно сина 18-3921

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Belize”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *