Фротирка

Пешкири

Пешкир Dores

245.00 ден709.00 ден

СКУ N/A Категорија Tags , ,

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 45×70, 50×90 и 70×130

Достапни бои

 

Крем

Розе

Жолта окер

Сина

 

 

 

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Жолта окер-код:13-1008, Крем-код 175, Розе-код:406, Сина-код:13-4409

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Dores”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...