Фротирка

Пешкири

Пешкир Elizabet

268.00 ден

Димензии: 45×70 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

тежина 470 gr/m2

Бои

Бела, крем, циклама и петролеј

Детали

Димензии

45×70 cm

Боја

Бела 400, Кафена 1010, Циклама 19-3223, Петролеј 19-4033

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Elizabet”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...