Фротирка

Пешкири

Пешкир Feria

367.00 ден

Димензии: 50х90 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 50 х 90

Достапни бои

Бела

Кајсија

Темно сина

Кафеава

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии 50 × 90 cm
боја

Бела-код 400, Кајсија-код:14-1311, Кафеава-код:13-1008, Темно сива-код:92/T

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Feria”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...