Фротирка

Пешкири

Пешкир Gift

351.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 430 г/м2
Димензии: 50 x 90

 

Достапни бои

Бела

Крем

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии 50 × 90 cm
боја

Бела со златна бордура zig zag, Бела со златна бордура елка, Бела со сребрена бордура zig zag, Бела со сребрена бордура елка, Крем со златна бордура zig zag, Крем со златна бордура елка, Крем со сребрена бордура zig zag, Крем со сребрена бордура елка

големина

50×90

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Gift”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *