Фротирка

Пешкири

Пешкир Grande

236.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Тип: крпа
Тежина:450 г/м2
Димензии: 45x70cm

Детали

Димензии

45х70

Вез

златен, сребрен

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Grande”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...