Фротирка

Пешкири

Пешкир Inesa

251.00 ден726.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 45×70

 

Достапни бои

Розе

Светло Розе

Бордо

 

Детали

големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Бордо 19-2024, Розе 82, Светло Розе 1009

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Inesa”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...