Фротирка

Пешкири

Пешкир Kaja

375.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 460 г/м2
Димензии: 50×90

Достапни бои

Кафеава 1010

Крем 175

Плава 4083R

Тегет-код: 19-3938

Детали

големина

50×90

боја

Кафеава 1010, Крем-175, Плава 4083R, Сина 17-4030

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Kaja”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...