Фротирка

Пешкири

Пешкир Katya

380.00 ден

СКУ N/A Категорија

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 50х90 cm
тежина: 500 г/м2
бои: крем, лила и плава

Детали

Боја

крем 175, лила 41, плава 411

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Katya”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...