Фротирка

Пешкири

Пешкир Katya

380.00 ден

SKU N/A Category

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 50х90 cm
тежина: 500 г/м2
бои: крем, лила и плава

Details

Боја

крем 175, лила 41, плава 411

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Katya”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…