Фротирка

Пешкири

Пешкир Kristi

223.00 ден726.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 40×70 и 70×130

 

Достапни бои

Бела

Зелена

Тегет

Бордо

Кафена

 

Детали

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

40×70, 50×90, 70×130

боја

Бела-код 400, Бордо-код:18-1631, Зелена-код13-0324, Кафеава-код:14-1305, Тегет-код:19-3938

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Kristi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...