Фротирка

Пешкири

Пешкир Lipsi

768.00 ден

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 70 x 130

 

Достапни бои

Сина

Кафена

Виолетова

Details

Димензии 70 × 130 cm
боја

Кафеава 16-0906, Лила 17-3808, Сина 17-4320

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Lipsi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…