Фротирка

Пешкири

Пешкир Lipsi

661.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 450 г/м2
Димензии: 70 x 130

 

Достапни бои

Сина

Кафена

Виолетова

Детали

Димензии 70 × 130 cm
боја

Кафеава 16-0906, Лила 17-3808, Сина 17-4320

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Lipsi”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.

Би можело да ви се допадне...