Фротирка

Пешкири

Пешкир Lotus

343.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа

Тежина: 420 g/m2

Бои: сива, тиркиз, жолта, бела и крем

Детали

големина

50×90

боја

бела 400, жолта 13-0755, крем 175, сива 415/М, тиркиз 16-4725

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Lotus”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *