Фротирка

Пешкири

Пешкир Marisa 2

709.00 ден

SKU N/A Category

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 70х130 cm
тежина: 430 г/м2

Details

боја

бела 400, плава 414, ројал плава 502

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Marisa 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…