Фротирка

Пешкири

Пешкир Marisa 2

709.00 ден

СКУ N/A Категорија

Спецификации

Тип: крпа
димензии: 70х130 cm
тежина: 430 г/м2

Детали

боја

бела 400, плава 414, ројал плава 502

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Marisa 2”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...