Фротирка

Пешкири

Пешкир Ontario

208.00 ден676.00 ден

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 440 г/м2
Димензии: 40×70

Достапни бои

Сива

Бела

Сина

Жолта

Зелена

 

 

Details

Тежина Не е достапно
Димензии Не е достапно
големина

40×70, 70×130

боја

Бела-код 400, Жолта-код:14-0951, Зелена-код:327/Ц, Сива-код:1007, Сина-код:14-4318

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Ontario”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…