Фротирка

Пешкири

Пешкир Orinoko

334.00 ден

Димензии: 50×90 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

тежина 440 gr/m2

Детали

Димензии

50×90 cm

Боја

Крем 175, Сива 1007

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Orinoko”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...