Фротирка

Пешкири

Пешкир Parker

364.00 ден737.00 ден

СКУ N/A Категорија

Спецификации

тип: пешкир
димензии: 50х90 и 70х130cm
тежина: 480 g/m2
бои: жолта и светло сива

Детали

боја

Жолта 403, Светло сива-код:1007

големина

50×90, 70×130

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Parker”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...