Фротирка

Пешкири

Пешкир Polaris

327.00 ден

Димензии: 50×90 cm

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

тежина 430 gr/m2

Детали

Димензии

50×90 cm

боја

бела 400, Зелена 16-5121, Темно сива-код:34/vak, крем 175

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Polaris”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...