Фротирка

Пешкири

Пешкир Polaris

327.00 ден

Димензии: 50×90 cm

SKU N/A Category Tag

Карактеристики

тежина 430 gr/m2

Details

Димензии

50×90 cm

Боја

Крем 175, Бела 400, Зелена 16-5121, Темно сива 34/vak

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Polaris”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…