Фротирка

Пешкири

Пешкир Rebeka

408.00 ден

СКУ N/A Категорија

Тип: крпа

Тежина: 500 g/m2

Бои: темно сива, темно розе, светло розе, плава, бела и крем

Детали

големина

50×90

боја

бела 400, плава 14-4318, крем 12-1403, светло розе 14-1511, темно розе 17-1608, темно сива 19-4019

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Rebeka”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *