Фротирка

Пешкири

Пешкир Ring

228.00 ден660.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 400 г/м2
Димензии: 45×70

Достапни бои

бела 400
крем 175
сива 1007
кафена 1010

Детали

големина

45×70, 70×130

Боја

бела 400, сива 1007, крем 175, кафена 1010

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Ring”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...