Фротирка

Пешкири

Пешкир Ronald

278.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 470 г/м2
Димензии: 45х70

 

Достапни бои

Кафена

Сина

Кајсија

Зелена

 

Детали

боја

Зелена 14-4811, Кајсија-код:15-1435, Кафеава 16-3803, Сина 18-4232

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Ronald”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...