Фротирка

Пешкири

Пешкир Sara

319.00 ден645.00 ден

СКУ N/A Категорија Tag

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 50x90cm

Достапни бои

Зелена

Крем

Бела

Розе

Плава

 

Детали

големина

50×90, 70×130

боја

бела 400, Зелена код99r, Крем-175, Плава 4083R, Розе 1009

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Sara”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *