Фротирка

Пешкири

Пешкир Selita

397.00 ден802.00 ден

SKU N/A Category Tag

Тип: крпа
Тежина:470г/м2
Димензии: 50×90, 70×130

Details

боја

Жолта 404, Зелена 88, Кафеава 19, Сина 502, Црвена 504

големина

50×90, 70×130

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Пешкир Selita”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Вие исто така би сакале…