Фротирка

Пешкири

Пешкир Sharlin

240.00 ден693.00 ден

Феноменална крпа во три димензии, па може да си комплетирате, мала, средна и голема.

СКУ N/A Категорија Tags , , ,

Меѓу многуте шарени и разнолични модели на крпи, нашата SHARLIN плени со својата едноставност, квалитет и впечатлив дезен.

Опис

Квалитетна крпа, изработена од 100% памук.

Карактеристики

Тип: крпа
Тежина: 420 г/м2
Димензии: 45х70, 90 х 50 и 130 х 70

 

Достапни бои

Бела

Бордо

Крем

Детали

Димензии Не е достапно
големина

45×70, 50×90, 70×130

боја

Бела-код 400, Бордо-код 505, Крем-код 175

Оценки

Се уште нема оценки.

Биди првиот што ке ја оцени “Пешкир Sharlin”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Би можело да ви се допадне...